KONTAKTY

ANEX - Anna Hromadová
Sládkovičova 15
01501 Rajec
tel: +421 910 478 120
napíšte nám
Ján Hromada - 0910 478 120
Miroslav Hromada - 0903 502 803

ANKETA

Nakupujete oblečenie cez internet, alebo v kamennom obchode?

Viac v kamennom obchode 51% Viac cez internet 20% V oboch rovnako 15% V second hand 14%

NOVINKY

arr3Skladové a predajné priestoryPozívame Vás na návštevu našej skladovej a obchodnej predajne, kde sa nachádza široký sortiment...

Úvod » VEĽKOOBCHOD OBLEČENIA » Zahraničný dodávateľ oblečenia

Zahraničný dodávatelia oblečenia - www.velkoobchodoblecenia.sk

Zahraničný dodávatelia oblečenia - www.velkoobchodoblecenia.sk

Pôsobíme na celom Slovenskom trhu, aj ako zahraničný dodávatelia oblečenia - rýchla obmena tovaru. Najmodernejšie kúsky.  Sme rýchly a spoľahlivý. Vždy s niečim novým.

Sme spoľahlivým partnerom pre Váš biznis ako dodávateľ oblečenia. Robíme pravidelný rozvoz nového tovaru po predajniach takmer po celom Slovensku. Spolupracujeme s maloobchodnými predajcami väčšinou dámskeho oblečenia ako: dámske tuniky, blúzky, topy, šaty spoločenské aj na bežné nosenie, nohavice, sukné, košelové blúzky, šatky, svetre a pulóvre, mikiny , bundy a iné...

Pre bližšie informácie o cenách a podmienkach nákupu kontaktujte náš veľkoobchod oblečenia na dole uvedených kontaktoch.

  Zahraničný dodávateľ oblečenia Zahraničný dodávateľ oblečeniaZahraničný dodávateľ oblečenia

Ak máte kamennú predajňu, alebo prevádzkujete e-shop a máte záujem o spoluprácu, vyplňte nasledujúci formulár na stránke: https://www.velkoobchodoblecenia.sk/AKO-NAKUPOVAT , alebo nás kontaktujte na tel. čísle 0910 478 120.

 


Y2EwZWU3YT