KONTAKTY

ANEX - Miroslav Hromada
Sládkovičova 15
01501 Rajec
tel: +421 910 478 120
napíšte nám
Ján Hromada - 0910 478 120
Miroslav Hromada - 0903 502 803

ANKETA

Nakupujete oblečenie cez internet, alebo v kamennom obchode?

Viac v kamennom obchode 34% Viac cez internet 20% V oboch rovnako 22% V second hand 25%

NAJPREDÁVANEJŠÍ

NOVINKY

arr3Skladové a predajné priestoryPozívame Vás na návštevu našej skladovej a obchodnej predajne, kde sa nachádza široký sortiment...

Úvod » DÁMSKE ŠATY

Dámske šaty - veľkoobchod s oblečením

 

Hoci sa móda mení závratnou rýchlosťou, niektoré veci zostávajú nezmenené. Dámske šaty je absolútne nevyhnutné mať v šatníku pre každú ženu. Vďaka nim sa budete cítiť výnimočne počas dňa, ale aj vo večerných hodinách pri stretnutiach  spriateľmi. Ide o obzvlášť špeciálny kúsok oblečenia, ktorý nám umožní zakaždým zažiariť. Nezáleží na tom, či si oblečiete športové šaty, šaty na obchodné stretnutie, alebo na výnimočnú spoločenskú udalosť. Buďte sama sebou, pocíťte úplnú slobodu a nestrácajte vašu dievčenskú milosť.

Veľmi obľúbeným kúskom v šatníku ženy sú dnes dámske športové šaty. Môžeme medzi ne zaradiť jednoduché bavlnené šaty s vreckami na bokoch alebo tiež riflové šaty. Sú pohodlné, príjemné na nosenie a stále sú to šaty. Čiže aj keď sú to športové šaty, pôsobia trocha elegantne. Medzi športové šaty môžeme tiež zaradiť rôzne letné šaty, či už dlhé, alebo krátke. Samozrejme môžu byť vo všakovakých farebných vzoroch. Obľúbené sú kvetované, bodkované, či pásikované vzory. Pôsobia žensky a pri výbere správneho strihu vedia s postavou urobiť zázraky. Že sú naozaj momentálne veľmi obľúbené niet najmenších pochýb. Vyber si aj Ty tie svoje a zaraď sa medzi moderné ženy a dievčatá.

Pod pojmom elegantné šaty si kedysi každý predstavil len farebné kombinácie ako čierna, sivá alebo tmavomodrá. Na spoločenskej udalosti potom všetci pôsobili pochmúrne a monotónne. Koktejlové šaty pôsobili dojmom ako by boli od jedného výrobcu. Dnes je všetko inak. Ženy a dievčatá chcú vystúpiť z radu a páčiť sa. K peknej tvári a postave kombinujú šaty v pestrých a sýtych farbách tých najrôznejších odtieňov od marhuľovej, broskyňovej, purpurovej, mentolovej až cez večne modernú parížsku modrú. K elegantným šatám doplnia listovú kabelku v identickej farbe. Topánky v podobnom odtieni sú dnes už samozrejme povinnosťou. Avšak tie už dnes tiež nieje problém kúpiť nakoľko ponuka na trhu je veľmi široká. Takto zladená dáma bude pôsobiť určite elegantným dojmom a nemusí mať najmenšie pochybnosti o svojom zvolenom štýle.


Eur
Eur
skladom novinka akcia doprava zdarma top produkt
KONTAKTY

ANEX - Miroslav Hromada

Adresa: Sládkovičova 15

PSČ: 01501 Rajec

Email: info@velkoobchodoblecenia.sk

Telefón: +421 910 478 120

Ján Hromada - 0910 478 120

Miroslav Hromada - 0903 502 803

NmRlND