KONTAKTY

ANEX - Miroslav Hromada
Sládkovičova 15
01501 Rajec
tel: +421 910 478 120
napíšte nám
Ján Hromada - 0910 478 120
Miroslav Hromada - 0903 502 803

ANKETA

Nakupujete oblečenie cez internet, alebo v kamennom obchode?

Viac v kamennom obchode 42% Viac cez internet 22% V oboch rovnako 18% V second hand 18%

NAJPREDÁVANEJŠÍ

NOVINKY

arr3Skladové a predajné priestoryPozívame Vás na návštevu našej skladovej a obchodnej predajne, kde sa nachádza široký sortiment...

Úvod » VEĽKOOBCHOD OBLEČENIA » Ako založiť a vytvoriť eshop

Ako založiť a vytvoriť eshop s oblečením

 

Ako založiť a vytvoriť eshop s oblečením

V nasledujúcom článku si vysvetlíme, čo musíte vedieť, a čo musíte urobiť, keď chcete založiť, vytvoriť a nakoniec aj prevádzkovať eshop či už s oblečením, kozmetikou, zdravou výživou alebo s inými produktami.

 

Aké sú možnosti pre založenie eshopu

Možností na založenie eshopu je hneď niekoľko, no my si predstavíme systém, v ktorom dokáže eshop vyskladať naozaj takmer každý. Časy, keď eshop dokázal urobiť len programátor sú dávno preč a trh ponúka riešenia, kde si postupne vytvoríte eshop úplne sami. Dôležité je si vopred premyslieť, čo by mal váš eshop dokázať, aké služby by mal pre zákazníka ponúkať.

 

Vyskúšali sme viacero systémov, niektoré boli na svoju dobu vynikajúce, no zanedbali vývoj a ich systém zostarol, neponúkal nové a nové pluginy a služby a prestal byť pre tvorbu eshopu a webstránok atraktívny. Jeden z najlepších systémov na založenie eshopu, ktorý nezaspal dobu, napreduje vývojom, vylepšuje neustále dizajn, dopĺňa nové služby a samozrejme ponúka skvelú podporu pri riešení problémov je známy systém webareal.

\"745x10sk.png\"

 

Kde začať najskôr? Registráciou zdarma na 15 dní

Verím, že ak sa pohrávate s myšlienkou založenia eshopu už dlhšie, každý/á už máte v hlave nejaké predstavy na názov/doménu vášho eshopu. Tu by som pribrzdil a odporučil by som vám sa zaregistrovať v systéme webareal. 

 

Čo je skvelé je, že služba ponúka registráciu na prvých 15 dní úplne zdarma a počas tohto obdobia je na vás či sa rozhodnete pre platenú verziu. Ak nebudete so systémom spokojní, váš registrovaný eshop sa po 15-tich dňoch deaktivuje a vymaže. Takže máte dostatok času si celú službu vyskúšať a oboznámiť sa so systémom na tvorbu eshopu. Dôkladne si poprezerať administráciu, vyskúšať si pomeniť šablóny pre dizajn, logo, napísať nejaký článok na úvodnú stranu.

 

S vytvorením kategórií a pridaním produktov určite nebudete mať problém. Chce to len zvyk a hlavne čas. Je jasné, že za týždeň nebude bežať váš plnohodnotný eshop so všetkým čo treba. Ak sa tomu budete ale venovať a vyhráte sa s tým, za mesiac je životaschopný eshop na svete.

 

Poradím vám:

- najskôr si na papier načrtnúť váš eshop,

- zvážiť si rozloženie kategórií,

- aké obrázky chcete umiestniť na úvodnej strane webu.

Tiež je dôležité, čo sa bude nachádzať na ľavej a pravej strane vášho eshopu. Správne by ste mali zvoliť váš hlavný nadpis pre váš eshop. To si treba premyslieť. Ak chcete predávať tričká, tak vaša kategória by sa nemala volať  \"tričká\", ale malo by ísť o konkrétnejšie členenie. napr: dámske tričká, pánske tričká, detské tričká a pod...

 

Produkt by mal tiež obsahovať konkrétne informácie ako zloženie materiálu, veľkosť, váha, farba. Záleží, čo chcete predávať a o aký druh tovaru ide. Tieto detaily produktu už riešite v parametroch a číselníkoch produktu.

 

Sú v ponuke nejaké spôsoby dopravy a platby?

Samozrejme. Hovorím vám, že tento systém zvládne všetko. V administrácii si vytvoríte možnosti pre platbu dobierkou alebo kreditnou kartou. Pre spôsob dopravy si takisto navolíte dopravu - DHL, Geis, Slovenská pošta. V ponuke je tiež možnosť príplatkov, ak váš produkt je napríklad ťažký alebo krehký. Všetko sa dá nastaviť.

 

A čo nejaké aplikácie, blog, zľavový systém a podobne?

Áno, tento systém pre založenie a vytvorenie eshopu ponúka samozrejme možnosť pripojenia sociálnych sietí, písanie článkov do blogu na vašom eshope. Ak chcete pre svojich zákazníkov vytvoriť zaujímavý zľavový systém, ani to nieje problém. Zľavový systém ponúka možnosť zbierania bodov pre stálych zákazníkov. Vytvárať tiež môžete zľavové kódy pre uplatnenie zľavy. Môžete tiež vytvoriť vlastné formuláre alebo spustiť anketu, z ktorej výsledkov sa čo to môžete dozvedieť napríklad o vašom eshope. Systém webareal taktiež ponúka podrobné štatisiky o návštevach eshopu, objednávkach a obrate a podobne.

 

Čo to už vieme o eshope. Aký je záver?

Vytvárate alebo chcete založiť a vytvoriť eshop a možno sa vám všetky tieto informácie zdajú byť zložité. Nebojte sa toho a vyskúšajte to.

Ak to všetko bude nad vaše sily, po 15-tich dňoch testovania to necháte tak, a to čo ste vytvorili sa deaktivuje a zmaže. Mnohí z vás sa však nevzdali, prekonali všetky prekážky, ktoré sa vždy dajú riešiť a dnes prevádzkujú ziskový eshop, ktorý ich živý.

Aj vy môžete založiť a vytvoriť úspešný eshop, ktorý bude mať veľa spokojných zákazníkov a prinesie vám očakávaný výnos. Tak poďme na to!

 

\"745x200-2sk.png\"

 

 

Nevzdávajte sa, nebojte sa a skúste zmeniť svoj život.

 


KONTAKTY

ANEX - Miroslav Hromada

Adresa: Sládkovičova 15

PSČ: 01501 Rajec

Email: info@velkoobchodoblecenia.sk

Telefón: +421 910 478 120

Ján Hromada - 0910 478 120

Miroslav Hromada - 0903 502 803

YjllMD